O nás

Matys Móda

je kamenný obchod v dolní části Vratislavova náměstí v Novém Městě na Moravě (bývalý obchod u Brádu). Byl otevřen v Listopadu roku 2013.
Původní myšlenka byla prodávat oblečení pro děti do deseti let, ale již po půl roce, díky velké poptávce, jsme sortiment rozšířili. Nyní Vám můžeme nabídnout i oblečení pro starší a dospívající děti, ale i pro dospělé.
Oblečení pro malé děti splňuje přísné vyhlášky, včetně atestů na materiál a hygienu. Pro ty nejmenší je zboží převážně od českých výrobců. Snažíme se vybírat takové oblečení, aby bylo nejen hezké, ale i praktické, pohodlné a kvalitně zpracované.
Reagujeme na Vaše přání, a proto neustále rozšiřujeme sortiment zboží, abychom Vám vyhověli. Naší prioritou je, aby zákazníci odcházeli spokojení a s úsměvem.
Přijďte se za námi podívat a sami se přesvědčíte.

Sortiment

Nabízíme dupačky, kabátky, body, tepláčky a overaly, ale i plenky, osušky, zavinovačky i fusaky, zkrátka vše co potřebují Vaše nejmenší ratolesti.
Máme i oblečení pro předčasně narozené děti od velikosti 48.
Pro větší děti máme jak sportovní oblečení - tepláky, mikiny, trika, softshellové bundy a kalhoty, pyžama, tak i módu pro lepší příležitosti.
Zkrátka nepřijdou maminky a tatínci, kteří si zde mohou vybrat rifle od značky Replay a něco k nim.
Našimi hlavními českými dodavateli jsou: Farmers, RDX, HippoKids, Arex, Fashion Mami.
Z těch zahraničních Replay, Mayoral, Bewox, Eko, PikoLang.